Zespół

W skład Zespołu Kancelarii Ptak wchodzi Kancelaria Radcy Prawnego Bartosza Ptaka oraz Kancelaria Radcy Prawnego Magdaleny Ptak.

Bartosz Ptak radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył aplikację prokuratorską przy Prokuraturze Okręgowej w Poznaniu. Uchwałą Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu z dnia 29 listopada 2007r. wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. W okresie od września 2010r. do marca 2011r. Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Z okazji przypadającego w roku 2012 Jubileuszu Trzydziestolecia Krajowej Izby Radców Prawnych odznaczony za zasługi dla Samorządu Radców Prawnych. Specjalizuje się w prawie cywilnym, w szczególności w zakresie umów cywilnoprawnych, prawie handlowym, prawie zamówień publicznych, prawie pracy, prawie przewozowym. Posługuje się językiem angielskim.

Kontakt
telefon: +48 601-744439
mail:

Magdalena Ptak radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Uchwałą Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu z dnia 4 czerwca 2008r. wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień procesowych, prawie rodzinnym i opiekuńczym, prawie spadkowym, prawie przewozowym, prawie ubezpieczeń, prawie pracy. Posługuje się językiem angielskim.

Kontakt
telefon: +48 691-030210
mail: